Звоните прямо сейчас: Київ (044) 338 12 88 Дніпропетровськ (056) 745 12 88
Аудиторська перевірка операцій по рахунках в банках
ОСНОВА ВАШОЇ ВПЕВНЕНОСТІ
 •  
 • 044 338 12 88,
 • 056 745 12 88,
 • 097 338 12 88,
 • 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

 

Аудиторська перевірка операцій по рахункаx у банках

 

 

Для чого проводиться аудиторська перевірка операцій по рахункам у банках? Її мета - перевірка точності та правильності ведення обліку операцій по розрахунковому, валютному та інших рахунках у банках для формування думки про достовірність і повноту інформації про грошові кошти на рахунках у банках, що відображена у бухгалтерській звітності підприємства, яке проходить перевірку.

 

ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ операцій по розрахункам у банках аудитору ПОТРІБНО:

 • провести оцінку системи внутрішнього контролю підприємства, що перевіряється;
 • визначитися з методом перевірки;
 • розробити програму аудиторської перевірки.

ДЖЕРЕЛОМ ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ для проведення аудиторської перевірки Є:

 • Виписки банків з певних рахунків, а так само документи, які є основою для реалізації прибутково-видаткових операцій (копії грошових і розрахункових чеків, платіжних доручень тощо);
 • Облікові регістри по субрахунках;
 • Баланси, в яких відображені операції, пов'язані з використанням коштів.

 

НАЙПОШИРЕНІШИМИ ПОМИЛКАМИ, що виявляються при перевірці правильності відображення банківських операцій у бухгалтерському та податковому обліку, є:

 • Виписки банків з питань комерційної торгівлі рахунків, а так само документи, Які є основою для реализации прибутково-видаткових операцій (копії копійчаних и розрахункових чеків, платіжніх доручень ТОЩО);
 • Облікові регістрі по субрахунками;
 • Баланс, в якіх відображені операции, пов'язані з Використання коштів.

Особливістю аудиту операцій в іноземній валюті є аудит розрахунків та відображення в обліку курсових різниць, найбільш прийнятою процедурою є перерахунок.

 

Дізнайтесь вартість ПРЯМО ЗАРАЗ!

  

 

ФАХІВЦІ

 Людмила Вікторівна Хіміч

 Директор. Начальник Департаменту аудиту та консалтингу

 e-mail: af@audit-invest.com.ua.

Сертифікований аудитор – сертифікат серії А № 006603 от 02.07.2009 г. діючий до 02.07.2019р. Сертифікований бухгалтер-практик, сертифікат САР. Член Союзу Аудиторів України. АССА DipIFR (UK)

Познайомитись з усіма >>

 

 

ЩАСЛИВІ ВЛАСНИКИ АУДИТОРСЬКОГО ВИСНОВКУ ВІД ТОВ АФ "АУДИТ-ІНВЕСТ"

 

У мене найкраще враження про співпрацю. Ми самі знайшли АФ «Аудит-Інвест» і вибрали цю організацію, як аудитора і консультанта за кількома критеріями. У сумі, АФ «Аудит-Інвест» виявився найсильнішим. Кожного разу ми переконуємося, що маємо справу з професіоналами. За три роки співпраці у нас налагодилися довірчі відносини. Ми отримуємо необхідні сервіси, вичерпну підтримку, щиру доброзичливість. Так, послуги АФ «Аудит-Інвест» коштують грошей, але нам це витрати повернулися сторицею. До послуг АФ «Аудит-Інвест» ми звернулися для вирішення досить специфічною і складного завдання. Це було необхідно нам для підписання контракту з найбільшим світовим виробником. Контракт з нами був підписаний. Після цього наша співпраця стала систематичним і воно постійно розширюється. Високий професіоналізм, довірчі відносини, про-активний підхід. Ось наша оцінка АФ «Аудит-Інвест». Ми високо цінуємо роботу АФ «Аудит-Інвест» і нашу співпрацю. Ми рекомендуємо АФ «Аудит-Інвест» тим, хто хоче мати надійного, високо професійного партнера і отримати нові конкурентні переваги.

Юрій Александрович Протопопов, директор ТОВ «Рим 2000»

>> Читати ще

 

 

Ще більше цікавих заміток Ви знайдете у БЛОЗІ! ЧИТАЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

 
Яндекс.Метрика