Звоните прямо сейчас: Київ (044) 338 12 88 Дніпропетровськ (056) 745 12 88
Проверка и консультационное сопровождение бухгалтерского учета в ресторанах
ОСНОВА ВАШОЇ ВПЕВНЕНОСТІ
  •  
  • 044 338 12 88,
  • 056 745 12 88,
  • 097 338 12 88,
  • 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

 

 

 

 

Супровід бухгалтерського обліку в ресторанах

 

 

 

  

Перевірка та консультаційний супровід бухгалтерського обліку в ресторанах

 


Крім інших послуг, що надаються ТОВ АФ Аудит-Інвест, є можливість виконання функцій податкового консультанта для підприємств ресторанного бізнесу


 

Наприкінці кожного кварталу, фахівці ТОВ АФ Аудит-Інвест проводять перевірки первинних документів Замовника, на правильність складання податкової звітності бухгалтером підприємства. Після перевірки, виконанної нашим фахівцем, надається звіт про виконану роботу, поради та рекомендації по усуненню виявлених неточностей, а так само з поліпшення облікової роботи.

Всі ці функції можна замовити у нас в місті Київ і Дніпропетровськ.

 

 

ПЕРЕЛІК ФУНКЦІЙ, які виконуватимуться ТОВ АФ Аудит-Інвест:

 

 

ВИ ВСЕ ЩЕ МАЄТЕ СУМНІВИ?

 

НАМ І ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ АУТСОРСИНГУ ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

 

 

 

ЩО ПРО НАС ГОВОРЯТЬ?

 

 

 

 


 

 

У компанії "Аудит-Інвест" Вас зустрінуть з посмішкою і величезним бажанням допомогти. При особистій зустрічі або по телефону Ви завжди відчуєте інтерес до Вашого питання і отримаєте максимум, що цікавить Вас інформації в доступному для Вас форматі і з посиланням на законодавчі документи.

Кожен керівник сучасної компанії в період постійно мінливого законодавства і нестійкою економіки повинен вчасно і чітко розуміти, яких заходів необхідно вжити для розвитку компанії. А фахівці "Аудит-Інвест" завжди готові допомогти, в повному обсязі відповідаючи на всі наші питання в рамках своєї компетенції. Співпрацюючи з 2002 року, ми впевнені в правильності прийнятих рішень в галузі бухобліку та налообложенія.

Співробітники компанії "Аудит-Інвест" - висококваліфіковані фахівці в своїй галузі: задайте питання і Вас направлять у фахівця саме по Вашому питанню. Ваш бухгалтер без сумніву професіонал, але той потік інформації, який він повинен пам'ятати і при цьому відслідковувати її зміни, просто не дає можливості все охопити і кваліфіковано підійти до вирішення непередбаченої ситуації. Навіть маючи в штаті 3-4 самостійних бухгалтерів, ми стикалися в роботі з неузгодженістю дій і думок. А поставивши запитання аудитору - отримували вичерпну відповідь, який дозволяв нам бути попереду.

Ми впевнені, що при зміні законодавства, окремих статей законів або навіть зміні рахунків для сплати податків, ми не упустимо жодної інформації, так як нас супроводжує компанія "Аудит-Інвест".

Василенко Юрій Миколайович, директор ТОВ «ЄвроІнвест»

>> Читати ще


 

 

 

 
 
 

Можливо, Вас цікавять інші види бухгалтерського обслуговуванняТоді Вам сюди!

Необхідний аудит ресторану? Перевірка постановки обліку в закладах громадського харчування? Мы готові Вам допомогти!

Дізнатися більше про ТОВ АФ "Аудит-Інвест" можна тут!

 

 

Ще більше цікавих заміток Ви знайдете у БЛОЗІ! ЧИТАЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

 

Яндекс.Метрика