Звоните прямо сейчас: Київ (044) 338 12 88 Дніпропетровськ (056) 745 12 88
Акція «Приведи друга в аудиторську фірму «Аудит-Інвест»
ОСНОВА ВАШОЇ ВПЕВНЕНОСТІ
  •  
  • 044 338 12 88,
  • 056 745 12 88,
  • 097 338 12 88,
  • 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

 

Акція «Приведи друга в аудиторську фірму «Аудит-Інвест»!

 

Сьогодні неймовірно складно знайти професійного бухгалтера? Як перевірити свого бухгалтера? Що робити, якщо наближається податкова перевірка? Чи правильно розраховуються податки або Ви платите зайве? Потрібен аудит, але як знайти компанію, якій можна довірити конфіденційну інформацію?

 

Якщо у Вас є друзі-керівники, напевно Ви не раз чули від них про такі проблеми. Ми зібрали 10 ключових проблем, з якими сьогодні зустрічаються 95% власників і керівників бізнесу.

 

 

 

 

Можливо досить лише обговорювати проблеми бізнесу?

 

Допоможіть Вашому другу просто зараз: порекомендуйте АФ «Аудит-Інвест»!

 

З турботою про Вас аудиторська фірма «Аудит-Інвест» оголошує СТАРТ АКЦИИ «Приведи друга. Умови акції дуже прості, а вигода і бонуси дуже привабливі як для Вас, так і для Ваших друзів!

 

 

* Ваша вигода:

 

- якщо Ви перебуваєте на бухгалтерському обслуговуванні в аудиторській фірмі «Аудит-Інвест» в Києві або Дніпропетровську, то Ви отримаєте знижку в розмірі 500 грн. на бухгалтерське обслуговування або аудит, за умови, що Ваш друг заключить договір з АФ «Аудит-Інвест».

 

- якщо Ви користувалися послугами аудиту в аудиторській фірмі «Аудит-Інвест», то Ви отримаєте знижку в розмірі 500 грн. на наступний аудит, за умови, що Ваш друг заключить договір з АФ «Аудит-Інвест».

 

Знижка надається не більше 1 разу на місяць, якщо залучених друзів 2 і більше, знижка переноситься разово на наступні місяці відповідно до кількості друзів.

 

 

** Вигода для друга:

 

Ваш друг, при укладенні договору на будь-яку послугу компанії, отримає - 15% на перший місяць обслуговування!

 

 

 

Термін дії акції: з 14 березня по 14 вересня 2016 року.

 

Акція проводиться по всій території України. Організатор акції може змінити і / або доповнити ці Правила протягом всього терміну проведення акції, інформація про умови і правила проведення акції розміщені на сайті http://audit-invest.com.ua/. У період участі в акції «Приведи друга» для рекомендодателя і залученого клієнта не діють інші акції, знижки та бонуси.

 

Не пропустіть момент допомогти другу з вигодою для себе!

 

 

Яндекс.Метрика