044 338 12 88, 056 745 12 88, 097 338 12 88, 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

Трансформація МСФЗ/аудит

Перехід на міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) –

нова ступінь розвитку Вашої компанії

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) – набір документів (стандартів та інтерпретацій), що регламентують правила складання фінансової звітності, необхідної зовнішнім користувачам для прийняття ними економічних рішень відносно підприємства.

ЩО ДАЄ ЗВІТНІСТЬ ПО МСФЗ?

  • Вихід на міжнародний ринок (в Європі працюють тільки з тими партнерами, які дотримуються МСФЗ);
  • Надання інвесторам прозорої та докладної інформації для отримання великих інвестицій і збільшення суми кредиту;
  • Більш повні та достовірні дані про діяльність компанії, що полегшує прийняття рішень, управління господарською діяльністю бізнесу.


Аудиторська фірма «Аудит-Інвест» в Києві та Дніпропетровську пропонує Вам послуги з аудиту, трансформації МСФЗ сертифікованими аудиторами з величезним практичним досвідом і доскональними знаннями в галузі аудиту

 


ЩО РОБИТЬ «АУДИТ-ІНВЕСТ»:

  • АУДИТ фінансової звітності за МСФЗ;
  • ОГЛЯД фінансової звітності підприємства за МСФЗ;
  • ТРАНСОФРМАЦІЯ фінансової звітності за МСФЗ.

РЕЗУЛЬТАТ:

  • Фінансова звітність за МСФЗ, оформлена відповідно до всіх вимог законодавства України;
  • Консультації аудиторів по ефективній підготовці інформації за МСФЗ компанії;
  • Гарантія конфіденційності Вашої інформації.

 

Дізнайтесь вартість ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

ФАХІВЦІ

Людмила Вікторівна Хіміч

Директор. Начальник Департаменту аудиту та консалтингу

e-mail: af@audit-invest.com.ua.

Сертифікований аудитор сертифікат серії А № 006603 от 02.07.2009 г. діючий до 02.07.2019р. Сертифікований бухгалтер-практик, сертифікат САР. Член Союзу Аудиторів України. АССА DipIFR (UK)

Познайомитись з усіма >>

ЩАСЛИВІ ВЛАСНИКИ АУДИТОРСЬКОГО ВИСНОВКУ

ВІД ТОВ АФ “АУДИТ-ІНВЕСТ”

У мене найкраще враження про співпрацю. Ми самі знайшли АФ «Аудит-Інвест» і вибрали цю організацію, як аудитора і консультанта за кількома критеріями. У сумі, АФ «Аудит-Інвест» виявився найсильнішим. Кожного разу ми переконуємося, що маємо справу з професіоналами. За три роки співпраці у нас налагодилися довірчі відносини. Ми отримуємо необхідні сервіси, вичерпну підтримку, щиру доброзичливість. Так, послуги АФ «Аудит-Інвест» коштують грошей, але нам це витрати повернулися сторицею. До послуг АФ «Аудит-Інвест» ми звернулися для вирішення досить специфічною і складного завдання. Це було необхідно нам для підписання контракту з найбільшим світовим виробником. Контракт з нами був підписаний. Після цього наша співпраця стала систематичним і воно постійно розширюється. Високий професіоналізм, довірчі відносини, про-активний підхід. Ось наша оцінка АФ «Аудит-Інвест». Ми високо цінуємо роботу АФ «Аудит-Інвест» і нашу співпрацю. Ми рекомендуємо АФ «Аудит-Інвест» тим, хто хоче мати надійного, високо професійного партнера і отримати нові конкурентні переваги.

Юрій Александрович Протопопов, директор ТОВ «Рим 2000»

>> Читати ще