Звоните прямо сейчас: Київ (044) 338 12 88 Дніпропетровськ (056) 745 12 88
Аудиторська перевірка для комерційних банків і страхових організацій
ОСНОВА ВАШОЇ ВПЕВНЕНОСТІ
  •  
  • 044 338 12 88,
  • 056 745 12 88,
  • 097 338 12 88,
  • 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

 

Аудиторська перевірка для комерційних банків та страхових організацій

 

 

На сьогоднішній день в аудиторській фірмі «Аудит-Інвест» популярною послугою є аудит комерційних банків і страхових організацій.

З появою великих холдингів і великих корпорацій відбувається поділ інтересів їх працівників на:

  • тих, хто керує компанією: директор, менеджер, бухгалтер.
  • і тих, хто вкладає гроші в її розвиток: власник або засновник, інвестор.

 


ВАЖЛИВО ВІДМІТИТИ! Друга категорія не завжди може покладатися на ті фінансові дані, які надають їм підлеглі - директора і бухгалтери. Власники, акціонери, інвестори хочуть бути впевнені, що звітність в повній мірі відображає фінансовий стан компанії. Детальніше про класичні проблеми власників і керівників бізнесу можна прочитати тут. Отже, з'являється гостра необхідність в аудиторській перевірці комерційних банків і страхових організацій.


 

НЕЗАЛЕЖНА АУДИТОРСЬКА ПЕРЕВІРКА - основна форма зовнішнього фінансового контролю. Довіряючи проведення аудиту аудиторській фірмі «Аудит-Інвест», власники отримують незалежну перевірку фінансових звітів і можуть побачити справжню картину фінансового стану компанії. Крім аудиторського висновку, аудитори виконують також консультаційну діяльність з питань ведення бухгалтерського обліку, комерційної діяльності банків, оподаткуванню, організації внутрішнього контролю та інших питань.

 

Сьогодні, як ніколи, комерційні банки та страхові організації отримали велику самостійність. Тому власникам потрібно посилити контроль над якістю банківських активів, процедур обліку, управлінського контролю та доходів.

 

Дізнайтесь вартість аудиту грошових коштів

ПРЯМО ЗАРАЗ!

  

 

 

Озвучте Вашу проблему - ми підберемо ОСОБИСТУ ПЕРЕВІРКУ

і розрахуємо вартість абсолютно безкоштовно!

 

 

ФАХІВЦІ

 Людмила Вікторівна Хіміч

 Директор. Начальник Департаменту аудиту та консалтингу

 e-mail: af@audit-invest.com.ua.

 Сертифікований аудитор – сертифікат серії А № 006603 от 02.07.2009 г. діючий до 02.07.2019р. Сертифікований бухгалтер-практик, сертифікат САР. Член Союзу Аудиторів України. АССА DipIFR (UK)

Познайомитись з усіма >>

 

 

ЩАСЛИВІ КЛІЄНТИ ТОВ АФ "АУДИТ-ІНВЕСТ"

 

ТОВ "Меліора ТРЕВЕЛ ЕНД АВІА" співпрацює з ТОВ АФ «Аудит-Інвест» з 2013 року і до цього дня. За цей час було отримано багато консультацій, які допомагають в робочих питаннях і завжди тримають нас в курсі подій і змін в Законодавстві. Рівень обслуговування високий, компетентність співробітників відповідна. На ці запитання різного характеру завжди можна отримати вичерпну відповідь. Кожен керівник сучасної компанії, щоб бути в курсі будь-яких нововведень в Законодавстві, або інших питань, що виникають в робочому процесі, має можливість співпрацювати з такою компанією як "Аудит-Інвест". Зі свого боку рекомендували цю компанію своїм знайомим, які вже уклали договір з компанією "Аудит-Інвест" і задоволені співпрацею.

Висловлюємо подяку ТОВ АФ "Аудит-Інвест" за плідну співпрацю.

Людмила Цимбалюк, головний бухгалтер ТОВ «МЕЛІОР ТРЕВЕЛ ЕНД АВІА»

>> Читати ще

 

 

Можливо, Вас цікавлять інші види бухгалтерського обслуговуванняТоді Вам сюди!

 

Дізнатись більше про ТОВ АФ "Аудит-Інвест можна тут!

 

 

Ще більше цікавих заміток Ви знайдете у БЛОЗІ! ЧИТАЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

 

Яндекс.Метрика