Звоните прямо сейчас: Київ (044) 338 12 88 Дніпропетровськ (056) 745 12 88
Послуга «Тестування бухгалтера» від АФ «Аудит-Інвест»
ОСНОВА ВАШОЇ ВПЕВНЕНОСТІ
  •  
  • 044 338 12 88,
  • 056 745 12 88,
  • 097 338 12 88,
  • 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

Послуга «Тестування бухгалтера» від АФ «Аудит-Інвест»

02 сентября

А Ви знаєте, що у АФ "Аудит-Інвест" є важлива і потрібна послуга - ТЕСТУВАННЯ БУХГАЛТЕРА?

Цікаво? Ми розповімо!

 

Як аудиторська фірма, ми ретельно підходимо до підбору персоналу. З часом до нас стали звертатися наші клієнти з проханням допомогти підібрати їм головного бухгалтера. Ми вирішили поділитися нашим досвідом.

Як не помилитися при виборі головного бухгалтера? Як об'єктивно оцінити рівень його знань?

До підбору головного бухгалтера відносяться уважно і педантично, адже він - друга по важливості особа на підприємстві, яке має право підписувати всю податкову та фінансову звітність. Саме тому у керівників і засновників особливі вимоги до головного бухгалтера.

HR-менеджер може підібрати хороших, сумлінних, досвідчених головних бухгалтерів, але в 95% випадків, він не зможе перевірити його професійні знання. Є багато тестів в Інтернеті, але наше законодавство так часто змінюється і в кожній ситуації може трактуватися абсолютно по-іншому, що HR-менеджеру важко об'єктивно оцінити знання здобувача.

У АФ "Аудит-Інвест" при тестуванні немає грубого підходу: "вірно" - "невірно". Ми дивимося на алгоритм дій і хід думок здобувача, а не тільки на кінцевий результат, перевіряємо, чим він керується при заповненні тестів, бачимо, в яких знаннях у нього є прогалини. Нерідко бухгалтер все читає, багато знає, але не завжди розуміє, як застосувати свої знання до даної конкретної ситуації. Це не завжди говорить про його некомпетентність, адже в стресовій ситуації іноді не виходить зібрати всі думки "в купку" та вибудувати логічний ланцюжок.

Лише грамотне тестування "Аудит-Інвест" дозволяє реально оцінити профессоіналізм головного бухгалтера, визначити всі його "плюси" і "мінуси"!

Аудиторськая фірма "Аудит-Інвест" розробила спеціальну методику тестування, яка проводиться в три етапи:

 

1 етап. Рівень кваліфікації головного бухгалтера

Нами складається тест відповідно до заданої Вами специфіки, індивідуально під Ваш запит, з урахуванням особливостей саме Вашого підприємства. Тест включає в себе питання на знання окремих ділянок бухгалтерського обліку, податкового обліку і законодавства.

Чому це потрібне?

У теорії бухгалтер може все це знати, а на практиці не справлятися з обов'язками, наприклад, через неорганізованість або неправильної розстановки пріоритетів.

 

2 етап. Практичне знання 1С

Тестування дозволяє швидко і об'єктивно перевірити знання можливостей системи програм "1С" і особливостей роботи з нею.

Чому це потрібне?

Чим краще здобувач знає і використовує можливості системи "1С", тим вище ефективність його роботи.

 

3 етап. Особистісний портрет

Оцінка відомих біографічних даних (сім'я, соціальне становище, друзі, наявність помітних успіхів у роботі, заняття спортом, хобі ...)

Чому це потрібне?

Головний бухгалтер повинен бути стресостійким, самоорганізованим, з "холодною головою". Повинен володіти організаторськими здібностями, умінням навчати і розподіляти обов'язки серед підлеглих. Володіти лідерськими якостями і аналітичним складом розуму.

 

Ви вже бажаєте протестувати свого здобувача на посаду головного бухгалтера?

Чекаємо Вашого дзвінка! тел. (056) 745-12-88, (044) 338-12-88

Яндекс.Метрика