Звоните прямо сейчас: Київ (044) 338 12 88 Дніпропетровськ (056) 745 12 88
У грудні минаючого року «Аудит-Інвест» розширив свої кордони!
ОСНОВА ВАШОЇ ВПЕВНЕНОСТІ
  •  
  • 044 338 12 88,
  • 056 745 12 88,
  • 097 338 12 88,
  • 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

У грудні минаючого року «Аудит-Інвест» розширив свої кордони!

17 декабря

У грудні минаючого 2015 року «Аудит-Інвест» розширив свої кордони! Крім Дніпропетровська та Києва ми вперше побували в м.Черкаси!

 

10 грудня в Черкаській обласній філармонії пройшов семінар для бухгалтерів. Слухачі дізналися про найактуальніші зміни, що відбулися в 2015 році.

Про питання, що стосуються бухгалтерського обліку та оподаткування, розповідали провідні фахівці-аудитори компанії «Аудит-Інвест». Серед присутніх слухачів були не тільки бухгалтери, але й підприємці, фінансові директори. Програма семінару була вкрай насиченою. Розглядалися зміни з ПДВ, ЄСВ, ПДФО, розрахунку заробітної плати, податку на прибуток і багато іншого.

Під час великої перерви у всіх бажаючих була можливість поспілкуватися з фахівцями компанії «Аудит-Інвест», задати свої питання.

Наприкінці семінару учасників чекав приємний сюрприз - розіграш безкоштовного місяці консультаційного обслуговування. Щасливими власниками сертифікатів стали дві черкаські компанії: ПП «Ланес» і ТОВ «ТД «Леко».

Учасники семінару залишили величезну кількість позитивних відгуків про захід, висловили подяку нашим спікерам за цікаве і доступне викладання матеріалу.

 

 

Ми не могли залишити без уваги і наше рідне місто, тому напередодні новорічних свят у Дніпропетровську відбувся черговий щомісячний семінар для бухгалтерів. Команда «Аудит-Інвест» розповіла про всі нововведення наступаючого 2016 року!

15 грудня, впродовж двох годин наші лектори розповідали про нові валютні обмеження від НБУ, зміни та порядок заповнення Декларації з податку на прибуток, спрощену систему оподаткування, зміни у ПДВ, проект Трудового кодексу України, особливості розрахунку зарплати і наслідки перейменувань топонімів м.Дніпропетровська .

 

 

По закінченню семінару всіх слухачів очікували приємні подарунки - ексклюзивне печиво «Савоярді», виготовлене в запорізькому ресторані «Белліні» спеціально на замовлення «Аудит-Інвест»!

Останній семінар цього року пройшов в теплій і приємній атмосфері. Впевнені, наші учасники отримали відповіді на всі запитання.

 

 

Але й це ще не все, у нас був насичений заходами грудень: в офісі "Аудит-Інвест" відбулися практикуми на тему: «Організація обліку і калькулювання собівартості продукції (робіт, послуг)». Спочатку ми планували провести практикум 8 грудня, але інтерес до цієї теми був настільки високий, що нам довелося відкрити другу дату і провести повторний практикум +11 грудня!

На практикумах були розглянуті питання необхідності організації обліку собівартості на підприємстві, порядок документального оформлення, а також практична сторона теми: розробка моделей обліку собівартості на прикладах виробництва декількох видів продукції і надання послуг та організація обліку собівартості в 1С 8.2 УТП.

 

Грудень видався дуже активним! Нам було дуже приємно бачити велику кількість учасників і величезний інтерес в їх очах! Ми щасливі, що можемо бути корисними для Вас!


І поки Ви будете занурені в атмосферу новорічних свят, команда «Аудит-Інвест» працюватиме і збиратиме для Вас найактуальнішу інформацію!До зустрічі на наших заходах в Новому 2016 Році!

Яндекс.Метрика