Звоните прямо сейчас: Київ (044) 338 12 88 Дніпропетровськ (056) 745 12 88
Лютий тільки почався, а ми вже встигли провести два семінари!
ОСНОВА ВАШОЇ ВПЕВНЕНОСТІ
  •  
  • 044 338 12 88,
  • 056 745 12 88,
  • 097 338 12 88,
  • 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

Лютий тільки почався, а ми вже встигли провести два семінари!

08 февраля

Ми активно почали лютий: 4 і 5 числа компанія «Аудит-Інвест» провела одразу два семінари для бухгалтерів! Так, було непросто, але наші експерти впоралися!

4 лютого 2016 року ми зустріли наших гостей в БЦ "Дельта-Істейт" на щомісячному бухгалтерському семінарі. Активно обговорили зміни, що стосуються нової форми декларації з ПДВ, ретельно розібрали порядок і особливості її заповнення. Поговорили про всі основні податки, нові терміни, ставки та особливості, що їх стосуються. Ще однією важливою темою заходу стала індексація заробітної плати, досить проста, на перший погляд, операція з нарахування заробітної плати (або інших доходів), яка перетворюється для бухгалтера в досить складну процедуру з численними розрахунками, перерахунками, і, в ідеалі, вимагає консультації експертів.

 

 

До речі, якщо у Вас не вийшло потрапити на наш лютневий семінар, Ви завжди можете подивитися фрагменти відео-виступу спікерів на нашому каналі на YOUTUBE:

 

5 лютого 2016 року ми провели великий бухгалтерський семінар спільно з компанією "Техноцентр Маяк". За традицією, зустріч відбулася в просторому конференц-залі готелю "Reikartz". Тему семінару наші експерти позначили як «Особливості складання річної звітності за 2015 рік. «Податкова реформа»: основні зміни по ПДВ, прибутку, ПДФО, ЄСВ, єдинимо податку» і постаралися зробити семінар максимально корисним і цікавим, і судячи з відгуків його учасників, їм це успішно вдалося. Наші спікери розкрили всі обіцяні нюанси складання річної звітності та розповіли про зміни, які приніс нам 2016 рік.

На всі поставлені питання учасники семінару отримали докладні відповіді, причому не тільки безпосередньо під час проведення заходу, а й пізніше, в телефонному режимі, з усіма уточненнями, поясненнями від консультантів АФ "Аудит-Інвест", і посиланнями на законодавство.

 

 

Впевнені, наші учасники отримали відповіді на всі питання, що їх цікавлять. Обіцяємо, наступний семінар буде таким же інформаційно насиченим і цікавим! А ще він буде СВЯТКОВИМ, адже проводити ми його будемо напередодні прекрасного весняного свята!

Чекаємо Вас на нашому семінарі 3 березня, обов'язково приходьте, буде цікаво! Підіб'ємо підсумки і в рамках системи квартальної сертифікації видамо сертифікати тим, хто відвідав всі три перших семінару 2016-го року. А ще будуть ніжні, повітряні, вишукані подарунки для всіх наших прекрасних учасниць!

 

Ви хочете прийняти участь у наступному семінарі?

Телефонуйте: 050-340-11-17 або (056) 745-12-88

Яндекс.Метрика