Звоните прямо сейчас: Київ (044) 338 12 88 Дніпропетровськ (056) 745 12 88
Про компанію
ОСНОВА ВАШОЇ ВПЕВНЕНОСТІ
 •  
 • 044 338 12 88,
 • 056 745 12 88,
 • 097 338 12 88,
 • 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

Успішно пройдений контроль якості АПУ
Компетентність - дорого? Некомпетентність - набагато дорожче
Мудрий той, хто знає не багато що, а потрібне
Любимо те, що робимо. Цінуємо тих, з ким працюємо
Мінімум рухів, максимум ефективності
Причина помилки - незнання кращого
Час діяти. Коли, якщо не зараз?
- Знаєте як зробити? Зробіть!
- Не знаєте? Звертайтеся!
Ми допомагаємо бути успішними
Песимісти бачать перешкоду, оптимісти - можливості
Не бойтесь расти медленно, бойтесь оставаться неизменными.
Хіба може бути щось цікавіше бухгалтерії?
Команда професіоналів
Відповідає критеріям для проведення обов'язкового аудиту

Про компанію

Відгуки наших клієнтів
Володимир Пшеняк, головний бухгалтер компанії ТОВ ПЛАТО-ПЛЮС

Як головний бухгалтер компанії "ПЛАТО-ПЛЮС", хочу висловити подяку за всіляке сприяння і надання допомоги при виникненні будь-яких труднощів Аудиторській фірмі "Аудит-Інвест".

Вперше я звернувся в АФ "Аудит-Інвест" за аудиторською перевіркою. Фахівці компанії показали свій високий професійний рівень, відповідальність і небайдужість. Мене приємно вразила така робота.

Є.В. Хиленко, директор ТОВ Паралель-М ЛТД

Колектив ТОВ "Паралель-М ЛТД" висловлює подяку компанії ТОВ "Аудит-Інвест", зокрема, директорові Київського філіалу Євгенії Абросимовій за професійну допомогу, активне сприяння рішенням робочих питань, пов'язаних зі специфікою діяльності нашої компанії, партнерський підхід до співпраці.

Геннадій Михайлович Солодовников, директор компанії ЯТРАНЬ LTD.

Спільна співпраця з ТОВ "Аудит-Інвест" протягом більш 10 років дає мені моральну та правову основу оцінити компанію, як порядного та надійного партнера.

Робота в аутсорсингу показала високі професійні та відповідальні якості фахівців у виконанні своїх обов'язків, що підтверджено відсутністю зауважень та штрафних санкцій зі сторони інспектуючих та контролюючих органів.

Анжела Вазгенівна Шевченко, директор ТОВ ШЕВЧЕНКО І КО

Даним листом висловлюємо подяку Аудиторській фірмі "Аудит-Інвест" за бездоганне співробітництво в області бухгалтерського обслуговування. При відкритті бізнесу було прийняте рішення віддати бухгалтерію на аутсорсинг, щоб не займатись пошуком бухгалтера, обладнувати його робоче місце, контролювати роботу та переживати про достовірність підготовлених звітів...

Жанна Кругляк, керівник фінансового відділу компанії TOI Group

Цього року наша компанія мала можливість звернутись за професійною консультацією до фахівців аудиторської фірми "Аудит-Інвест". Бажаємо відмітити, що серед співробітників компанії багато висококваліфікованих фахівців в області аудиту, бухгалтерського та податкового обліку, надійні юристи. Уся ця дружня команда спілкується з клієнтом на одній "хвилі", супроводжує та допомогає вирішити складні питання. 

Еременко В.В., генеральний директор ТОВ УК Вітряні парки України

Керівництво ТОВ "УК" Вітряні парки України "висловлює свою вдячність ТОВ АФ« Аудит-Інвест »за якісне виконання проекту - проведену трансформацію фінансової звітності за МСФЗ нашого підприємства.

При виборі спеціалізованої консалтингової організації для проведення трансформації фінансової звітності ми орієнтувалися на наявність професійного досвіду і ...

Ірина Борисівна Киниця, директор ТОВ Інноваційний Аграрний Центр Київ

ТОВ "Інноваційний Аграрний Центр Київ" з жовтня 2015 року користується послугами бухгалтерського обслуговування, які надаються Аудиторською фірмою "Аудит-Інвест". Уклавши договір, ми вирішили для своєї компанії проблему роботи бухгалтерії та заощадили на формуванні власної бухгалтерської служби. Взаємна праця повністю виправдала наші очікування.

Євгенія Шевченко, головний бухгалтер ТОВ Торговий дім МАЗ-Україна

Цим листом ТОВ "ЗІІ Торгівельний дім "МАЗ-Украйна"  підтверджує надання ТОВ АФ "Аудит-Інвест" послуг з підготовки пакету документації та складанню звіту з трансфертного ціноутворення в 2016 році.

Коли постало питання, хто буде готувати звітність для ТЦУ, ми розглядали кращі аудиторські компанії України...

Ігор Юрієвич Ігнатов, директор ТОВ СТРОЙ ЦЕНТР

Висловлюємо подяку аудиторській фірмі "Аудит-Інвест" за допомогу у підготовці документації з трансфертного ціноутворення. Фахівці продемонстрували високий рівень професіоналізму, ділової активності та найголовніше - індивідуальний підхід до виконання проекту. Усі прийняті на себе обов'язки аудиторська фірма "Аудит-Інвест" виконала вчасно та у повному обсязі.

Віталій Сергійович Пономаренко, ПП Пономаренко

Я обслуговуюсь в компанії "Аудит-Інвест" лише місяць. Не приховуватиму, що ми клієнти один одного. Я займаюся SEO-просуванням, а вони ведуть мою бухгалтерію. Зізнаюся, що не встояв перед їх сервісом у роботі, за яким спостерігав зі сторони. Сьогодні я забув, що таке бухгалтерія і мене нічого не відволікає від улюбленої роботи! З "Аудит-Інвест" я заощаджую час, гроші та нерви. Хочу відмітити оперативність виконання завдань та привітність співробітників.

Олександр Миколайович Прокопенко, директор ТОВ Абсолют-Сталь

ТОВ "Абсолют-Сталь" займає провідне місце на українському ринку промислового металопрокату, здійснює оптові поставки металопродукції в Україні та Європі, в зв'язку з чим для підприємства в 2016 році гостро постало питання трансфертного ціноутворення.

Відповідати вітчизняним законодавчим вимогам у сфері ТЦУ нам допомогла аудиторська фірма "Аудит-Інвест".

Представництво Солвей Кемікалз Інтернешнл С.А.

Наше співробітництво з АФ "Аудит-Інвест" почалось ще у 2008 році, з моменту заснування представництва міжнародної компанії "Солвей Кемікалз Інтернешнл" у м. Дніпро. Професіоналізм, доброзичливість, оперативність в роботі та якість послуг, що надаються, зробили нашу спільну роботу довгостроковою...

Сергіїва Н.В., виконавчий директор LoopMe

Найбільший в світі постачальник цифрових послуг для мобільного відео компанія «LoopMe» даним листом висловлює подяку аудиторській фірмі «Аудит-Інвест» за якісне бухгалтерське обслуговування.

Наша компанія охоплює понад 1 мільярд споживачів у всьому світі. Офіси «LoopMe» є в Лондоні, Пекіні, Дубаї, Дніпрі, Берліні, Парижі, Нью Йорку та Сан Франциско ...

Артем Олександрович Марущак, директор ТОВ АБО Україна

З самого початку планування нового бізнесу, ще перед створенням компанії в кризовому 2014 році, наші європейські засновники поставили завдання вибрати надійного партнера з бухгалтерського та аудиторського супроводу нового підприємства, який допоможе побудувати правильну систему роботи, підкаже і застереже від помилок в умовах постійно мінливого законодавства. Наш вибір припав на АФ "Аудит-Інвест" і з тих пір ми жодного разу не пошкодували про це.

Ігор Володимирович Черняк, ТОВ Альтернатив Солюшн

У своєму бізнесі я намагаюся йти в ногу з часом. А як інакше, якщо займаєшся впровадженням передових технологій - альтернативних джерел енергії.

Так, забезпечуючи більш економічне, ефективне життя і роботу українцям, я знайшов компанію, яка зняла з мене багато питань з ведення бізнесу.

Олег Володимирович Кальянов, директор BÖHLER – UDDEHOLM UKRAINЕ

Загальне враження від роботи з компанією дуже позитивне. Професіоналізм, універсальність, гнучкість та взаємозамінність працівників. Налагоджена комунікація. Крім того, що допомогли мені знайти спільну мову з ДПІ, ще й підвищив власний рівень знань завдяки семінарам та бізнес-сніданкам з Ольгою Миколаївною.

Машинець Вікторія Юріївна, директор ТОВ «Машинерія»

Ми почали працювати з «Аудит-Інвест» в непрості для нашої компанії часи. Але разом ми подолали їх і сподіваюся, що далі буде тільки краще. Мені дуже подобається професійна робота і чіткі рекомендації фахівців «Аудит-Інвест», які займаються нами. Завжди ввічливі, готові допомогти в будь-якій ситуації, налаштовані на позитив. Для мене, як не фахівця в області бухгалтерії робота з «Аудит-Інвест» - просто знахідка.

Юрій Олександрович Протопопов, директор ТОВ «Рим 2000»

У мене найкраще враження про співпрацю. Ми самі знайшли АФ «Аудит-Інвест» і вибрали цю організацію, як аудитора і консультанта за кількома критеріями. У сумі, АФ «Аудит - Інвест» виявився найсильнішим. Кожного разу ми переконуємося, що маємо справу з професіоналами. За три роки співпраці у нас налагодилися довірчі відносини.

Ніна Іваненюк, головний бухгалтер ТОВ «Фамед Україна»

Моє враження від роботи компанії можна сформулювати як "вдумливість і оперативність". Я знаю, що можу зателефонувати навіть поза робочий час і поставити запитання. Відповідь я отримаю, як тільки вона буде готова, з максимальною оперативністю.

Михайло Іванович П'ятниця, директор SEW-Eurodrive

Наша компанія багато років співпрацює з АФ «Аудит-Інвест».
Хочемо відзначити високий професіоналізм фахівців компанії, їх безперервний професійний ріст, відповідальний і творчий підхід до вирішення найрізноманітніших завдань, готовність завжди допомогти. Щомісячні семінари, що проводяться компанією, завжди цікаві і допомагають у роботі.

Наталія Олександрівна Никонова, головний бухгалтер ТОВ «М'ЯСОКОМБІНАТ «ЮВІЛЕЙНИЙ»
Серед сильних сторін «Аудит-Інвест» хочу відзначити досвід компанії, грамотну подачу інформації по нововведенням в законодавстві. Уміння завжди знайти рішення або роз'яснити те, що часто буває незрозумілим.
Володимир Володимирович Губенко, директор ТОВ ТЕК БЛІЦ-ТРАНЗИТ

З початку співпраці з АФ «Аудит-Інвест» бухгалтерія перестала бути для нас дамокловим мечем і карою господньою. Ми дуже високо оцінюємо рівень компетентності співробітників АФ. За 4 роки роботи нам не довелося особисто вирішувати проблеми з податковою і бухгалтеріями контрагентів, всі наші проблеми вирішили фахівці АФ «Аудит-Інвест».

Світлана Марченкова, головний бухгалтер ТОВ "Рулонні газони України"

В умовах щоденних змін у законодавстві потрібно вміти швидко реагувати на них. А від поточної бухгалтерської роботи мене, як головного бухгалтера, ніхто не звільняє. Компанія у нас молода і додаткових співробітників-бухгалтерів ми поки взяти не можемо. Тому для мене дуже важливо витрачати якомога менше часу на пошук потрібної і нової інформації. Для цього у мене є «Аудит-Інвест»!

Орест Онисько, директор ДП «Боманс-Київ-Україна»

Співпрацюємо з АФ "Аудит-Інвест" з 2012р. За цей час можемо відзначити тільки позитив від обслуговування. Компететнтнось, оперативність, кваліфікація, увага до клієнта - Ваші сильні якості.

Так тримати!

Світлана Василівна Буханцева, головний бухгалтер ТОВ «ДХМІ»

Працюємо з АФ «Аудит-Інвест» більше 2 років.
Головні якості цієї компанії - надійність, професіоналізм і коректність. Сильні сторони - своєчасне виконання договірних зобов'язань, грамотне і своєчасне трактування всіх змін чинного законодавства.

Людмила Цимбалюк, головний бухгалтер ТОВ МЕЛІОР ТРЕВЕЛ ЕНД АВІА

ТОВ "МЕЛІОР ТРЕВЕЛ ЕНД АВІА" співпрацює з ТОВ АФ «Аудит-Інвест» з 2013 року й донині. За цей час було отримано багато консультацій, які допомагають у робочих питаннях та завжди тримають нас в курсі подій та змін у Законодавстві. Рівень обслуговування високий, компетентність співробітників відповідна. На виникаючі питання різного характеру завжди можна отримати вичерпну відповідь.

Василенко Юрій Миколайович, директор ТОВ «ЄвроІнвест»
Тетяна Валентинівна Марадуда, головний бухгалтер ТОВ «Призма Україна»

Я вдячна фахівцям «Аудит-Інвест» за кваліфіковану допомогу і за те, що вони завжди безвідмовні!
Сильні сторони АФ «Аудит-Інвест»: добре налагоджена робота команди, оперативність, відповідальність за надану інформацію, високий професіоналізм. Конфіденційність! Для нас це дуже важливо, Вам можна довірити свої дані.
 

Наталія Олександрівна Лісняк, директор ТОВ «Штрассе 2006», ПП «Юридичний центр «Проксімус»

У нас в штаті є свої бухгалтери, для них фахівці АФ - надійні помічники-експерти, на знання яких завжди можна покластися. Як я можу оцінити роботу аудиторської фірми? Мій основний критерій: якщо мої співробітники не приваблюють мене до вирішення своїх професійних проблем, значить «Аудит-Інвест» працює добре!

Віталій Ігорович Манчук, директор «Delcam Ukraine»

Наша компанія співпрацює з фірмою "Аудит-Інвест" вже більше двох років. За цей час у мене жодного разу не виникло думки, що ми вибрали не ту "контору". Швидкість, уважність, висока компетентність і неймовірна чуйність співробітників є найбільш сильними сторонами фірми "Аудит-Інвест".

Олена Михайлівна Пономаренко, головний бухгалтер ТОВ ДАФМІ

Працюю з компанією "Аудит -Інвест" більше 3-х років. Хочу висловити подяку співробітникам компанії за їх професійний підхід і оперативність у вирішенні виникаючих питань з бухгалтерського та податкового обліку. Велику допомогу надають щомісячні семінари, на яких розглядаються актуальні теми.
Рекомендую головним бухгалтерам співпрацювати з компанією "Аудит-Інвест".

Лідія Сергіївна Козинська, головний бухгалтер ТОВ Аерфорс

Я щиро рада, що у мене є така безцінна (в прямому сенсі слова) підтримка в особі ВАШОЇ компанії. Захоплює підхід ваших фахівців до роботи, до моїх зверненнень за допомогою, вони завжди намагаються допомогти в будь-якій ситуації у вирішенні професійних питань.

Оксана Віталіївна Губенко, ТОВ ТЕК БЛІЦ-ТРАНЗИТ

Наше підприємство працює з «Аудит-Інвест» більше трьох років. Почавшись при вельми драматичних обставинах екстреного аудиту та повного відновлення бухгалтерії, наша співпраця переросла рамки аутсорсингу. Співробітники «Аудит-Інвест» стали для нас добрими порадниками і провідниками в складних умовах сучасного обліку. Їх високий професіоналізм, оперативність і доброзичливість максимально згладжують клієнтам вибоїни вітчизняного законотворення.

Всім, хто хоче зняти з плечей тяжкий хрест бухгалтерії і зосередиться на своєму бізнесі, ми сміливо рекомендуємо скористатися послугами «Аудит-Інвест»!

Тетяна Василівна Трусова, Компанія M3Cargo

Велике вам дякую за співпрацю! Нехай всі задумані плани завжди здійснюються і приносять Вам великі доходи і моральне задоволення, а клієнти із задоволенням будуть обслуговуватися тільки на Вашому підприємстві.

Олена Георгіївна Сердюк, ТОВ ВКП УМК

Не втомлююся говорити СПАСИБІ ВАШІЙ ДРУЖНІЙ КОМАНДІ! Ви дійсно дуже допомагаєте прийняти правильне рішення і вийти сухим з ​​води, або знайти відповідь на питання, яке не можеш знайти, або зайвий раз переконатися, що ти був правий. Загалом розплутати всі клубки, які щодня підкидають нам "наші законодавці".

Павло Булава, архітектор, директор Архитектурної Майстерні АЕРОПЛАН

Робота з компанією "Аудит-Інвест" завжди залишає позитивне враження.

Мені здається, що це відбувається тому, що керівництво компанії запалює оптимізмом своїх співробітників, і це, безумовно, є сильною стороною "Аудит-Інвест" поряд з високим професіоналізмом.

Олег Олександрович Колеснік, директор ПП «Теплопластик»

Працюємо з жовтня 2010 р. Чи не виникало у мене бажання змінити постачальника бухпослуг за цей час? Так, виникало. Суперечка стосувалася вартості цих послуг. Але суперечка була задоволена по-діловому, а повага до компанії і особисто до Ольги Миколаївни, як до партнера, зросла. Можливість вирішувати будь-які суперечливі ситуації - один з моментів, за які я ціную наші відносини. За час співпраці ми пройшли п'ять планових зустрічних перевірок з ПДВ та дві позапланові.

Персонал аудиторської компанії Аудит-Інвест""
Ольга Миколаївна Єльченко Керуючий партнер

Сертифікований аудитор - сертифікат А №000721 від 25.01.1996 р., дійсний до 25.01.2020 р., з правом здійснення аудиту підприємств і господарських операцій. Член Ради ВПГО "САУ", член Правління Дніпропетровського територіального відділення САУ. DipIFR (UK). Dip ICFM (UK).

+38056 745 12 88
Людмила Вікторівна Хіміч Директор. Начальник Департаменту аудиту та консалтингу

Сертифікований аудитор – сертифікат серії А № 006603 від 02.07.2009 р., дійсний до 02.07.2019 р. Сертифікований бухгалтер-практик, сертифікат САР. Член Спілки Аудиторів України. АССА DipIFR (UK)

+38056 732 40 10
Євгенія Дмитрівна Абросимова Директор Київської філії. Керівник напрямку трансфертного ціноутворення, управлінського обліку та бізнес-аналізу.

Сертифікований аудитор – сертифікат № 007303 від 24.12.2015 р., дійсний до 24.12.2020 р. Член Асоціації податкових радників, Член Союзу податкових консультантів. Більш ніж 10-річний досвід роботиз транснаціональними корпораціями з питань складання та перевірки дотримання політик з трансфертного ціноутворення. Практичний досвід постановки управлінського обліку та бюджетування, оцінки інвестиційних проектів та запуску нових продуктів, складання бізнес-планів, автоматизації.

+38044 338 12 88
Катерина Сергіївна Василенко Начальник Департаменту бухгалтерського обслуговування

Сертифікований аудитор – сертифікат А № 007036 від 29.04.2013 г., дійсний до 29.04.2018 г. Член Спілки Аудиторів України. Практичний досвід роботи головним бухгалтером великих підприємств понад 15 років

+38056 732 40 09
Юлія Анатоліївна Єгорова Аудитор

Сертифікований аудитор - сертифікат № 007364 від 28.07.16 р., діючий до 28.07.21 р.Спеціалізація: акциз, зовнішньоекономічна діяльність та діяльність транспортно-експедиторський компаній. Розробка та впровадження моделі обліку собівартості. Досвід проведення аудиторський перевірок більше 5 років.

+38050 362 29 36
Та більше 40 спеціалістів
Наші контакти:
Дніпро, вул.Короленка, буд.15
+38(056) 745 12 88
Київ, вул. Нижній Вал, буд. 15, оф. 405
+38(044) 338 12 88
+38(050) 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua
КОРОТКО ПРО КОМПАНІЮ:

Аудиторська фірма "Аудит-Інвест" є спеціалізованою компанією, орієнтованою на надання послуг аудиту, бухгалтерського обслуговування та управлінського консалтингу. Головний офіс знаходиться у м. Дніпро, Україна.

.

БАЧЕННЯ: До 2020 р. аудиторська фірма "Аудит-Інвест" стане прогресивною національною компанією, що входить у ТОП-10 на ринку аудиторських та бухгалтерських послуг в Україні.

.

МІСІЯ: Ми виводимо малий та середній бізнес на європейський рівень.

.

ПРИНЦИПИ:

• Строго дотримуємося конфіденційності, професіональних та етичних стандартів
• Не допускаємо помилок за рахунок подвійної системи контролю якості
• Несемо професійну відповідальність перед нашими клієнтами
• Персонально підходимо до обслуговування кожної компанії, індивідуально вирішуємо проблеми кожного клієнта
• Налаштовані на довгострокове партнерство з клієнтами
• Усі фахівці мають відповідну компетентність та кваліфікацію для виведення підприємств на європейський рівень
• Безперервно навчаємо та професійно розвиваємо наших співробітників

.

У 2011 році аудиторська фірма "Аудит-Інвест" успішно пройшла зовнішню перевірку системи контролю якості Аудиторської палати України (АПУ) на підставі Закону України "Про аудиторську діяльність". Компанія внесена до "Переліку аудиторських фірм, які відповідають критеріям для проведення обов'язкового аудиту".

.

У 2012 році відкрився філіал аудиторської фірми "Аудит-Інвест" у місті Київ.

.

На сьогоднішній день штат компанії складає 6 сертифікованих аудиторів, більше50 досвідчених фахівців, які щомісячно проходять внутрішню систему підвищення кваліфікації.

Сьогодні на обслуговуванні в аудиторській фірмі "Аудит-Інвест" знаходиться більше 170 компаній із 13 країн світу.

Професійна відповідальність перед замовниками аудиту застрахована СК «АСКА» на 1 000 000 гривень.

У центрі нашої уваги інтереси та потреби клієнтів. Ми завжди входимо у становище, відкриті, доступні та готові допомогти. У процесі співпраці ми стаємо єдиною командою та разом досягаємо поставленої мети.

Перелік суб'єктів, яким Аудиторська фірма "Аудит-Інвест" провела обов'язковий аудит протягом 2016 року, згідно до статті 8 Закону України "Про аудиторську діяльність":
 • Публічне акціонерне товариство "Дніпропетровський завод електротехнічного обладнання"
 • Публічне акціонерне товариство "Дніпропетровський крохмалепатоковий комбінат"
 • Товариство з обмеженою відповідальністю "ФГІ"
Перелік суб'єктів, яким Аудиторська фірма "Аудит - Інвест" провела обов'язковий аудит протягом 2015 року, відповідно до статті 8 Закону України "Про аудиторську діяльність":
 • Приватне акціонерне товариство "Васильківський комбікормовий завод"
 • Публічне акціонерне товариство "Дніпропетровський завод електротехнічного обладнання"
 • Публічне акціонерне товариство "Дніпропетровський крохмале-патоковий комбінат"
 • Приватне акціонерне товариство "Дніпропетровський інженерно - технічний центр "КОНТАКТ"
 • Товариство з обмеженою відповідальністю "ФГІ"
Перелік суб'єктів, яким Аудиторська фірма "Аудит - Інвест" провела обов'язковий аудит протягом 2014 року, відповідно до статті 8 Закону України "Про аудиторську діяльність":
 • Приватне акціонерне товариство "Васильківський комбікормовий завод"
 • Публічне акціонерне товариство "Дніпропетровський завод електротехнічного обладнання"
 • Публічне акціонерне товариство "Дніпропетровський крохмале-патоковий комбінат"
Перелік суб'єктів, яким Аудиторська фірма "Аудит - Інвест" провела обов'язковий аудит протягом 2013 року, відповідно до статті 8 Закону України "Про аудиторську діяльність":
 • Приватне акціонерне товариство "Васильківський комбікормовий завод"
 • Публічне акціонерне товариство "Дніпропетровський завод електротехнічного обладнання"
 • Публічне акціонерне товариство "Дніпропетровський крохмале-патоковий комбінат"
 • Повне товариство "ЛОМБАРД ТОВАРИШ Екзарх В.А. І КОМПАНІЯ"
 • Приватне акціонерне товариство "Дніпропетровський інженерно - технічний центр "КОНТАКТ"
ТОВ Аудиторська фірма "Аудит-Інвест" ЄДРПОУ 32241880

Яндекс.Метрика